NEKUSTAMO ĪPAŠUMU PROJEKTU ATTĪSTĪTĀJS SIA "BALTIC INVESTMENT GROUP"

Uzņēmumu grupa “Baltic Investment Group” ar dzīvojamo māju un komercobjektu būvniecību un pārvaldību nodarbojas kopš 2009.gada. Mēs būvējam ēkas Rīgas un Jūrmalas centrālajos rajonos.

“Baltic Investment Group” specializējas individualizētu daudzdzīvokļu ēku būvniecībā. Ikvienā uzņēmuma projektā ievērotie būvmateriālu, apdares, skaņu izolācijas, santehnikas standarti ir augstāki nekā noteikts normatīvajos aktos, taču vienlaikus mājokļu cenas ir saprātīgas.

Šādi rezultāti ir iespējami, pateicoties uzņēmuma profesionālajai būvnieku komandai un sadarbībai ar pasaulē lielākajiem būvmateriālu ražotājiem.

Mēs zinām, ka komfortablai dzīvei modernā pilsētā ir svarīga:

   • Mājokļa energoefektivitāte un zemi komunālie maksājumi;
   • Saprātīga cena;
   • Plaši plānojumi;
   • Zema dzirdamība;
   • Atvērta personiskā telpa, piemēram, balkoni un terases;
   • Ērta mājokļa atrašanās vieta pilsētā un tuvumā pieejama pilsētas infrastruktūra;
   • Pietiekams stāvvietu skaits;
   • Zaļās zona mājai piegulošajā teritorijā.

Mūsu mājas ir ilgmūžīgas, ekoloģiskas, ērtas ekspluatācijā un ļoti ekonomiskas. Rēķini par komunālajiem pakalpojumiem mūsu projektos ir vidēji par 20% zemāki nekā analoģiskos. Mēs šādu ekonomiju panākam, izmantojot kvalitatīvus būvmateriālus, vismodernākās mājas sistēmu pārvaldības iekārtas un pārdomāti izmantojot šīs iekārtas. Katru “Baltic Investment Group” projektu izstrādā cita arhitektu komanda, tādējādi tās ir unikālas. Ikvienam jaunajam projektam ir augstākās kategorijas A+ energoefektivitātes sertifikāts.

“Baltic Investment Group” klienti var saņemt izdevīgus hipotekāros kredītus (līdz pat 95% no dzīvokļa vērtības), pateicoties mūsu sadarbībai ar Latvijas lielākajām komercbankām un nekustamo īpašumu novērtēšanas uzņēmumiem.

Mēs novērtējam savu klientu uzticību un garantējam kvalitāti visos projekta īstenošanas posmos, sākot no projektēšanas līdz pat apdzīvotas mājas pārvaldībai.

Būvuzņēmums

Viens no uzticamākajiem būvuzņēmumiem Latvijā. Mēs izmantojam tikai kvalitatīvus būvmateriālus un sadarbojamies ar pieredzes bagātākajiem arhitektu birojiem valstī un pasaulē.

Attīstītājs

Mūsu komandai ir vairāk nekā 20 gadu pieredze nekustamo īpašumu un investīciju nozarē. Ilgtermiņa domāšana, atbildība un profesionāļu komanda ļauj realizēt projektus visaugstākā līmenī.

pārvaldnieks

Ilgtermiņa sadarbība ar pircējiem ir mūsu prioritāte. Pateicoties pārdomātai pārvaldībai, maksa par apsaimniekošanu mūsu dzīvokļos ir zemāka nekā analoģiskos mājokļos citur.