Nīcgales Spāres spāru svētki

Nosvinēti Spāru svētki komforta klases daudzdzīvokļu kompleksā “Nīcgales Spāres”

Datums

Nekustamo īpašumu attīstītājs SIA “Baltic Investment Group” ir pabeidzis galvenos būvdarbus dzaudzdzīvokļu kompleksā “Nīcgales Spāres” un nosvinējis projekta Spāru svētkus. Piecstāvu projektu, kas bija uzsākts šī gada vasarā, plāno nodot ekspluatācijā 2025.g. sākumā 
Jau ir sācies dzīvokļu rezervācijas process, informē uzņēmums.

“Nīcgales Spāres” – tā ir jauna komforta klases piecstāvu dzīvojamā ēka, kurā būs 74 dzīvokļi, platībā no 40 līdz 130 kv.m., kā arī pazemes un virszemes stāvvietas, plaša iežogota teritorija ar bērnu laukumu un atpūtas zonām, tepat Rīgā, Dārzciemā – Nīcgales un Rumbulas ielu krustojumā.

“Nīcgales Spāres” ir Rīgai unikāls dzīvojamais projekts, kur piecstāvu ēkas pirmais stāvs tiek pacelts augstāk kā standarta daudzdzīvokļu projektos, tādējādi gūstot iespēju visus pirmā stāva mājokļus izveidot pēc līdzīga koncepta, kāds tiek izmantots rindu māju būvniecībā. Tas nozīmē, ka pirmā stāva dzīvokļiem būs savas priekšrocības – individuāla, no kopējās kāpņutelpas neatkarīga ieeja – gluži kā privātmājā, kā arī katram dzīvoklim būs sava terase. Savukārt tiem, kuriem patīk dzīvot augstāk un vērot burvīgus skatus uz pilsētas ainavu, būs piemēroti dzīvokļi, sākot no 2. stāva, kuriem tiks izbūvēti plaši balkoni. Uz paaugstinātā pirmā stāva rēķina, nākamo stāvu dzīvokļiem novietojums būs augstāks nekā citām dzīvojamām mājām: otrais stāvs dos trešā stāva sajūtu utt. Tātad: labāki skati, lielāka plašuma sajūta, svaigāks gaiss un citi bonusi.“Šī energoefektīvā ēka ar silikātbloku nesošajām sienām tiek celta, izmantojot visjaunākās būvniecības tehnoloģijas, kvalitatīvus būvmateriālus un vismodernākās augstāko standartu nodrošināšanas metodes. “Nīcgales Spāres” projekts izvirza Latvijai jaunus standartus daudzstāvu dzīvojamās apbūves kvalitātei”, – uzsver SIA “Baltic Investment Group” valdes priekšsēdētājs Ļevs Golands.

Viņš norādīja, ka sienas un griestu konstrukcijas projektā ir biezākas, nekā paredz minimālās prasības, kā arī skaņas un siltuma izolācijas mērījumi ir galvas tiesu pārāki par to, ko pieprasa būvnormatīvi. Tāpat, logu konstrukcijas sastāv no 3 paketēm un 7 kamerām.

Projekta būvniecībā jaušams kompānijas Baltic Investment Group raksturs, kas spēj piedāvāt pavisam citas īpašības un kvalitātes standartus, kā citu attīstītāju daudzdzīvokļu māju celtniecībā bieži izplatītie paneļi un dzelzsbetons.

“Atverot reklāmas vietnes interneta vidē, rodas sajūta, ka opciju ir daudz un iegādāties patreiz var jebko, bet iedziļinoties ar vien vairāk publiskajos piedāvājumos, nav noslēpums, ka maz kas ir tiešām kvalitatīvs un bieži vien, piedāvātie īpašumi ir nepamatoti dārgi, bez jebkāda loģiska iemesla. Nav noslēpums, ka patreiz nopirkt kvalitatīvu un finansiāli pamatotu, reālu īpašumu nav nemaz tik viegli – uzburtā ilūzija ir spēcīga un nereti varam redzēt kā vieni un tie paši piedāvājumi rotē reklāmas vietnēs vairakus mēnešus, pat gadus, kamēr drastiski netiek samazināta gala summa – pozitīvi vērtējams ir fakts, ka klienti paliek gudrāki un daudz prasīgaki, to mēs esam novērojuši mūsu citu projektu realizācijas procesos. Arī “Nīcgales Spāres” nav izņēmums un patreiz aktīvi notiek rezervāciju process, kā arī ir jau pirmie oficiāli noslēgtie darījumi”, stāsta Ralfs Gaubšteins, Baltic Investment Group pārdošanas daļas vadītājs.


“Nav noslēpums, ka šajā nestabilajā laikā turpināt uzņēmējdarbību nekustamo īpašumu jomā ir liels izaicinājums. Neviens nezina, kas būs pēc mēneša vai gada, tāpēc šobrīd būvniecību var turpināt tikai drosmīgākie. Baltic Investment Group no citiem atšķiras ar to, ka visu darām par saviem finanšu līdzekļiem, bez iesaistītām bankām vai citiem trešo personu kreditoriem. Manuprāt, mūsu klientiem tas dod lielāku ticību tam, ka kopējā pasaules situācija, lai kāda tā būtu, mūsu uzņēmumu iespaidos ļoti niecīgā apmērā vai neiespaidos vispār”, viedoklī dalās Ļevs Golands, Baltic Investment Group valdes loceklis.

Moderna pieeja būvniecībai ļauj saglabāt jaunajā projektā mērenas dzīvokļu cenas, nodrošinot augstāku būvniecības kvalitāti. “Nīcgales Spāres” proklamē līdz pat 20% zemākus komunālos maksājumus salīdzinājumā ar citiem jaunajiem projektiem.

“Nīcgales Spāres” dzīvokļi būs aprīkoti ar individuālu siltuma skaitītāju sistēmu, kas ļauj regulēt apkures temperatūru individuāli katrā dzīvoklī. Kā arī skaitītāji dzīvokļos tiks nolasīti automātiski un par skaitītāju rādījumu iesniegšanu nebūs jādomā.

Uzņēmumu grupa “Baltic Investment Group” darbojas Latvijas tirgū kopš 2009.g. un specializējas individualizētu daudzdzīvokļu ēku būvniecībā. Ikvienā uzņēmuma projektā ievērotie būvmateriālu, apdares, skaņu izolācijas, santehnikas standarti ir augstāki nekā noteikts normatīvajos aktos, taču vienlaikus mājokļu cenas ir saprātīgas. Uzņēmuma portfelī ir tādi jaunie projekti kā “Ieriķu Spāres”, “Stabu 100”, “Rīgas 51”, kā arī renovēta daudzdzīvokļu ēka Tallinas 86.


Plašāka informācija un iespēja pieteikties uz individuālu konsultāciju un/vai dzīvokļu rezervāciju, sazinoties ar projekta pārdošanas pārstāvi Ralfu Gaubšteinu.


Kontaktinformācija: +371 27080808; sales@baltinvest.lv. 


Preses un klientu kontakti.

Pārdošanas daļas vadītājs Ralfs Gaubšteins
sales@baltinvest.lv
+371 27080808